Gabinet Stomatologiczny KA-DENT

Idź do spisu treści

Menu główne

Witamy Państwa Serdecznie

Nazywamy się Joanna i Przemysław Kasprzykiewicz. Jesteśmy absolwentami Wrocławskiej Akademii Medycznej. I pragniemy  na naszej stronie  zaprezentować Państwu nasz nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny.  Mamy nadzieję, że zachęci to was do odwiedzin naszego Gabinetu.
.

Co nas wyróżnia ?

Świadczymy profesjonalne usługi najwyższej jakości dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta – dla nas ważne są Państwa oczekiwania.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii cyfrowych jesteśmy w stanie dokładnie zbadać stan Waszych zębów, przedstawić proponowane plany leczenia i wybrać ten właściwy.

Podczas zabiegów dbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Każdemu pacjentowi zapewniamy jednorazowo pakowany zestaw narzędzi i wierteł, oraz sterylnych końcówek, a nie tylko dezynfekowanych.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy  z aktywną pomocą asystentki stomatologicznej, co wpływa na lepszą jakość usług i skrócenie czasu ich trwania.

Oczywiście dbamy o dyskrecję, oraz miłą atmosferę. A chwile oczekiwania na wizytę spędzą Państwo w klimatyzowanej poczekalni. Zapewniamy świeżą prasę, aktualne wiadomości, oraz bezprzewodowe łącze internetowe.

Nasze aparaty rentgenowskie wykorzystują małe dawki promieni RTG - w technice cyfrowej, dzięki czemu dawka jest wielokrotnie mniejsza w porównaniu z tradycyjnymi  metodami.

Stosujemy nowoczesne urządzenia do sterylizacji i dezynfekcji sprzętu wielokrotnego użytku (dzięki temu do każdego zabiegu pacjent otrzymuje sterylny zestaw końcówek i narzędzi, a nie tylko dezynfekowany),

Wszystkie zabiegi wykonujemy w bezpiecznej i komfortowej pozycji leżącej.


Podsumowując

Jesteśmy całkowicie przekonani, że będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani naszymi profesjonalnymi usługami. ZAPRASZAMY!
Joanna i Przemysław Kasprzykiewicz.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego